PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
