PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Register
ro: Înscriere

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: Content
ro: Conținut

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add a block
ro: Adaugă un bloc

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
