PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Register
sk: Registrovať

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Content
sk: Obsah

en: Actions
sk: Akcie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Primary
sk: Primárny

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
