PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Register
sv: Registrera

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Content
sv: Innehåll

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Login
sv: Logga in

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd
