PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Register
vi: Đăng ký

en: Forgot password?
vi: Quên mật khẩu?

en: Content
vi: Nội dung

en: Actions
vi: Thao tác

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Select a color
vi: Chọn một màu

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
