PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Register
id: Daftar

en: Forgot password?
id: Lupa Password

en: Content
id: Konten

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Login
id: Masuk

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Secondary
id: Sekunder

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
