PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Register
ja: 登録

en: Forgot password?
ja: パスワードお忘れですか？

en: Content
ja: コンテンツ

en: Actions
ja: アクション

en: Login
ja: ログイン

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト
