PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Register
kk: Тіркеу

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Content
kk: Контент

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация
