PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Register
lt: Registruotis

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Content
lt: Turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas
