PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Content
lv: Saturs

en: Actions
lv: Darbības

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
