PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Forgot password?
ml: രഹസ്യവാക്ക് ഓര്‍മ്മയില്ലേ?

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
