PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Register
ne: दर्ता

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
