PM Kickstart Theme (7.x-3.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Actions
oc: Accions

en: Login
oc: Identificant

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
