PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Node
ast: Noyu

en: Send
ast: Unviar

en: Code
ast: Códigu
