PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Node
eo: Nodo

en: Send
eo: Sendu

en: Code
eo: Kodo
