PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Node
fa: محتوا

en: Send
fa: ارسال

en: Code
fa: کد
