PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Node
hi: नोड

en: Send
hi: भेजें

en: Code
hi: कोड

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
