PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Send
hr: Pošalji

en: Code
hr: Kôd
