PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Node
is: Nóða

en: Send
is: Senda

en: Code
is: Kóði
