PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Send
jv: Kirim

en: Code
jv: Kode
