PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
