PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Code
ne: कोड
