PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Node
ru: Материал

en: Send
ru: Отправить

en: Code
ru: Код

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)
