PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda
