PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Node
ta: கணு

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Code
ta: நிரல்

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
