PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Node
tr: Düğüm

en: Send
tr: Gönder

en: Code
tr: Kod

en: Copyright
tr: Telif hakkı
