PubMed submit (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Node
uk: Матеріал

en: Send
uk: Надіслати

en: Code
uk: Код

en: Copyright
uk: Авторські права
