PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Code
am: ኮድ
