PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Code
bn: কোড
