PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Node
cy: Nod

en: Send
cy: Anfon

en: Code
cy: côd
