PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ
