PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: Content type
id: Jenis konten

en: Send
id: Kirim

en: Code
id: Kode

en: Copyright
id: Hak Cipta
