PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Node
kk: Түйін

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды
