PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား
