PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Node
sq: Nyjë

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi
