PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Node
sv: Nod

en: Send
sv: Skicka

en: Code
sv: Kod
