PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Send
te: పంపించు

en: Code
te: కోడ్
