PubMed submit (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Send
vi: Gửi

en: Code
vi: Mã

en: Copyright
vi: Bản quyền
