PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Node
af: Mode

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode
