PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: Node
bg: Материал

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код
