PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Node
el: Κόμβος

en: Send
el: Αποστολή

en: Code
el: Κωδικός
