PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Node
eu: Nodoa

en: Send
eu: Bidali

en: Code
eu: Kodea
