PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Email
fr: Courriel

en: Node
fr: Nœud

en: Send
fr: Envoyer

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable
