PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Node
gu: નોડ

en: Send
gu: મોકલો
