PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: Node
hu: Tartalom

en: Send
hu: Küldés

en: Code
hu: Kód

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Sandbox
hu: Homokozó
