PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Code
ka: კოდი
