PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: Send
nl: Versturen

en: Sandbox
nl: Testomgeving
