PubMed submit (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Code
sr: Кôд
