PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Node
ar: العقدة

en: Send
ar: أرسل

en: Code
ar: الكود

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
