PubMed submit (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Node
be: Вузел

en: Send
be: Адаслаць

en: Code
be: Код
